Инфопортал Луганска Поиск Войти
Инфопортал Луганска

Чому варто вибрати Бітрікс24

2021-11-01 173 5.0 0

Для того, щоб зробити сайт максимально зручним, здатним приносити бізнесу користь, ще в процесі розробки необхідно визначитися з тими технічними вимогами, яким він повинен відповідати. Систем, які задовольняють всім критеріям, досить багато, всі вони мають свої плюси та мінуси. Достатньо тверезо оцінити їх для того, щоб вибрати серед інших Бітрікс24. Він є одним з провідних трендів розробки сайтів, які можна дуже просто реалізувати.

Можливості використання Бітрікс24

Вважається, що понад 90% користувачів все частіше підключається до мережі, використовуючи мобільний пристрій. Разом з тим десктопи продовжують залишатися актуальними. Користувачеві неважливо, звідки він заходить на той чи інший сайт, зручність й простота його використання не повинні страждати від габаритів екрану.

Коли мова йде про необхідність реалізовувати товари та послуги через торговий майданчик, користувач повинен мати право без зусиль прочитати потрібну інформацію, натиснути посилання, подивитися повноцінне зображення або відео в неспотвореному форматі та оформити то саме заповітне замовлення. Для пошукових систем сайт теж повинен бути повноцінним, порушувати подібне правило онлайн-бізнесу ні в якому разі не можна. Пошукові системи ранжують сайти, враховуючи наявність мобільної або адаптивної версії. Така можливість передбачена якраз в 1С-Бітрікс: Управління сайтом.

Висока швидкість

Швидкість завантаження насправді вважається одним з найактуальніших питань розробки сайтів. Середній показник, якщо розглядати варіант з десктопом, становить близько 5 секунд, на мобільному пристрої даний параметр у 2 рази довше. А втім, навіть 1 секунда до затримки здатна зменшити конверсію приблизно на 20%.

Швидкість залежить від безлічі критеріїв:

  • вибору CMS;
  • пересилання даних;
  • якості розробки ресурсу та ін.

Спеціалізований конструктор сайтів Бітрікс24 використовує технологію збільшення швидкості відкритих сторінок – «композитний сайт». За допомогою такого рішення є можливість:

  • об'єднувати та стискати JavaScript;
  • оптимізувати картинки;
  • автоматично підтримувати SSL.

Робота сайту прискорюється в рази, якщо для завантаження статичного контенту використовувати спеціальний дистрибутив і компресію переданих HTML даних. Подібна технологія забезпечує оперативність роботи сайту, що особливо важливо для організації інтернет-магазинів.

SEO та інтеграції

За допомогою SEO можна отримати оптимальний результат, якщо мова йде про використання Бітрікс24. Така система дозволяє оптимально вибудовувати лендінги та сайти з правильною розміткою. Всі вони чітко індексуються пошуковими системами. Сайт на Бітрікс24 створюється вже всередині CMR, а тому спеціально інтегрувати його вже не потрібно. Будь-яке повідомлення зі сторінок ресурсу будь то соцмережі або дзвінок – відправляються в роботу до того менеджера, який вільний на конкретний момент часу, а відомості про клієнта зберігаються в будь-якому випадку.

Саме двостороння інтеграція 1С забезпечує оперативність управління залишками товарів в базі та на сайті. Додатковим каналом продажів може стати мережа ВКонтакте при її підключенні. В Налаштуваннях використовується Google Analytics і Яндекс Метрика - таким чином, статистичні дані можна вивчити в будь-який момент. Прямо з Бітрікс24 запустити рекламу можна також в Instagram, Facebook та інші соціальні мережі, з такою ж легкістю підключається онлайн-каса.

Оцените материал
Читайте также:
Теги: Битрикс24, конструкторы сайтов, сайты, IT-Технологии, cms
Фото: alfa-link.com

Рекомендуем

Новости партнеров

А что вы думаете об этом?
avatar

ЕЩЁ ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ