Багатофункціональний осушувач повітря: які параметри враховують при покупці пристрою

17.10.2019 99 5.0 0

Наслідки високої вологості в приватному будинку неприємні. Вони знаходять своє вираження в неприємному запаху та зіпсованому ремонті. Спостерігається виникнення проблем з організмом людей, які в ньому живуть. Сьогодні ми розберемося в тому, через що взагалі виникає неприємність.

Підвищена вологість в будинку: які причини та як позбутися сирості

Причини виникнення

Мабуть, найбільш очевидні причини – це близьке розташування будинку до водойми або затоплення сусідами зверху, але таке трапляється далеко не з кожним. Одна з найпоширеніших повсякденних причин полягає в тому, що свіже повітря не потрапляє в будинок. Найчастіше, в теплу пору року, особливо, коли немає ніяких опадів, ця проблема не заявляє про себе, але в холодну пору року вона постійно дає про себе знати.

Все це відбувається через герметичність сучасних вікон. Вони зроблені без можливих вентиляційних пристосувань. Якщо розглядати плани новобудов, то в них передбачені вікна від підлоги до стелі, які взагалі неможливо відкрити. Звичайно, це виглядає стильно, але завдає багато шкоди як будинку, так і людям.

Від вологості страждають перші і останні поверхи в багатоповерхових будинках, оскільки дуже часто затоплюється підвал або протікає дах. Для усунення проблеми варто купити осушувач повітря.

Підвищена вологість в будинку: які причини та як позбутися сирості

Можливі наслідки

Оптимальна вологість в будь-якому житловому будинку може досягати максимум 60%. Для того щоб зрозуміти її рівень, необов'язково купувати спеціальний прилад. Якщо в будинку запітніли вікна, то це вже перша ознака, далі з'являється неприємний запах.

Високий рівень вологості призводить до пошкодження дерев'яних виробів, меблів, підлоги, натяжної стелі, які втрачають свою форму. Несприятливо це впливає і на здоров'я людини, після чого може початися кашель або алергічна реакція.

Як простіше за все позбутися від вологості?

Найефективніший варіант – це купити осушувач повітря, який швидко впорається з підвищеною вологістю та врятує будинок від всіх можливих неприємних наслідків. Важливо відзначити, що це обладнання ще й допомагає контролювати оптимальний рівень вологості, автоматично включаючись і виключаючи потрібний момент. Це найкраще рішення для тих, хто давно страждає від запітнілих вікон і неприємного запаху.

Підвищена вологість в будинку: які причини та як позбутися сирості

На сучасному ринку осушувачі повітря представлені в широкому асортименті. Їх пропонують багато виробників. Це дозволить підібрати оптимальний варіант, який буде влаштовувати по всіх параметрах.


Теги:домашний уют, техника для дома, осушувач повітря

Смотрите также:

Рекомендуем:
Комментарии
avatar