Багатофункціональний осушувач повітря: які параметри враховують при покупці пристрою

17-01-2022 1201 5.0 0

Наслідки високої вологості в приватному будинку неприємні. Вони знаходять своє вираження в неприємному запаху та зіпсованому ремонті. Спостерігається виникнення проблем з організмом людей, які в ньому живуть. Сьогодні ми розберемося в тому, через що взагалі виникає неприємність.

Підвищена вологість в будинку: які причини та як позбутися сирості

Причини виникнення

Мабуть, найбільш очевидні причини – це близьке розташування будинку до водойми або затоплення сусідами зверху, але таке трапляється далеко не з кожним. Одна з найпоширеніших повсякденних причин полягає в тому, що свіже повітря не потрапляє в будинок. Найчастіше, в теплу пору року, особливо, коли немає ніяких опадів, ця проблема не заявляє про себе, але в холодну пору року вона постійно дає про себе знати.

Все це відбувається через герметичність сучасних вікон. Вони зроблені без можливих вентиляційних пристосувань. Якщо розглядати плани новобудов, то в них передбачені вікна від підлоги до стелі, які взагалі неможливо відкрити. Звичайно, це виглядає стильно, але завдає багато шкоди як будинку, так і людям.

Від вологості страждають перші і останні поверхи в багатоповерхових будинках, оскільки дуже часто затоплюється підвал або протікає дах. Для усунення проблеми варто купити осушувач повітря.

Підвищена вологість в будинку: які причини та як позбутися сирості

Можливі наслідки

Оптимальна вологість в будь-якому житловому будинку може досягати максимум 60%. Для того щоб зрозуміти її рівень, необов'язково купувати спеціальний прилад. Якщо в будинку запітніли вікна, то це вже перша ознака, далі з'являється неприємний запах.

Смотрите также: Тепловентилятор в Одессе

Високий рівень вологості призводить до пошкодження дерев'яних виробів, меблів, підлоги, натяжної стелі, які втрачають свою форму. Несприятливо це впливає і на здоров'я людини, після чого може початися кашель або алергічна реакція.

Як простіше за все позбутися від вологості?

Найефективніший варіант – це купити осушувач повітря, який швидко впорається з підвищеною вологістю та врятує будинок від всіх можливих неприємних наслідків. Важливо відзначити, що це обладнання ще й допомагає контролювати оптимальний рівень вологості, автоматично включаючись і виключаючи потрібний момент. Це найкраще рішення для тих, хто давно страждає від запітнілих вікон і неприємного запаху.

Підвищена вологість в будинку: які причини та як позбутися сирості

На сучасному ринку осушувачі повітря представлені в широкому асортименті. Їх пропонують багато виробників. Це дозволить підібрати оптимальний варіант, який буде влаштовувати по всіх параметрах.

Не забудьте оценить пост. Нам важно Ваше мнение!
Ещё по теме:
Теги: Домашний уют, техника для дома, осушувач повітря

А что вы думаете об этом?
avatar

Вас может заинтересовать

ЧТО ЕЩЁ ПОСМОТРЕТЬ

×