Інтернет-магазин фотошпалер – 3Д шпалери на будь-який смак

2022-01-28 246 5.0 0

Довгоочікуваний момент придбання житла настав, але приміщення не радує око, його важко назвати житловим?

Інтернет-магазин фотошпалер – 3Д шпалери на будь-який смак
фото: chameleons.com.ua

Настав час зайнятися його ремонтом. На перший погляд все виглядає дуже просто,але чи так це насправді? Багато хто вважає, що потрібно придбати Оздоблювальні будівельні матеріали, деякі предмети декору, нові гардини, і все – проблема вирішена. Підсумок такого підходу – примітивний і нераціональний, житлове приміщення буде виглядати «не фонтан», вирішити все може послуга 3д обої https://chameleons.com.ua/ukr/photo/3d.

Інтернет-магазин Chameleon – комплексний підхід створення 3д шпалер

Колектив компанії – натури творчі. Для них благоустрій простору – немов чисте полотно для живописця, процес творення, втілення креативних ідей в реальність.

Художники, дизайнери, архітектори, інженери, будівельники – висококваліфікований штат фахівців студії. Вони віртуозно виконають дизайн інтер'єрів з нуля, враховуючи всі без винятку нюанси.

Дизайнерський проект облаштування приміщення, що включає в себе:

  • наочні колоритні зображення у форматі 3д;
  • складні кошториси;
  • точні плани;
  • численні схемою.

Вся ця трудомістка і старанна робота лягає на плечі дизайнера.

Етапи дизайнерського проекту

Спочатку з замовником обумовлюються всі тонкощі інтер'єру, ідеї та побажання, виробляються потрібні проміри приміщення. Потім створюється проект у форматі 3D. Він візуалізує весь дизайн інтер'єру в цілому, починаючи від колірної гами оздоблювальних матеріалів і закінчуючи меблюванням і розташуванням аксесуарів. 3Д формат забезпечує можливість зробити ілюзорне (уявне) турне по новому упорядкованому приміщенню.

Наступний етап-виконання інженерних схем і планів з певними вимірами.

Інтернет-магазин фотошпалер – 3Д шпалери на будь-який смак
фото: chameleons.com.ua

Далі, комплектація об'єкта. Вибір предметів декорування, сантехніки, будівельних та оздоблювальних матеріалів, текстилю. На цьому етапі можливі корективи.

Остання, завершальна стадія, – безпосередні роботи над дизайном проекту.

Смотрите также: Картина под интерьер: как выбрать нужный вариант

Виконання поставлених завдань з облаштування простору строго контролюються компанією. Об'єкт здається замовнику в терміни, без затримок, з точним дотриманням всіх вимог.

Фахівці інтернет-магазину Chameleon розроблять за бажанням замовника будь-який дизайн інтер'єрів. Для цього клієнту потрібно зв'язатися з консультантами компанії, зробити заявку, обговорити всі деталі і підписати договір співпраці. Втілення проекту в життя-справа рук високих професіоналів студії.

Оцените материал
Читайте также:
Теги: домашний уют, шпалери, фотошпалери, обои, интерьер

Рекомендуем

А что вы думаете об этом?
avatar

ЕЩЁ ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ