3Д шпалери – щось унікальне

2022-01-28 245 5.0 0

Фотошпалери – це цікаве інтер'єрне рішення, яке дозволяє зробити обстановку в кімнаті більш привабливою. Але ще більш цікавий варіант – це шпалери 3д, які дозволяють оформити приміщення в різних стилю, від скандинавського і Провансу до лофт і ретро. Різні варіанти таких шпалер пропонує інтернет-магазин domfotooboev.

Тривимірний простір в інтер'єрі

Таке неординарне яскраве рішення дозволяє перетворити міську квартиру або приватний будинок в абсолютно унікальний простір. Тривимірне зображення, завдяки якому люди в кімнаті ніби присутній в картинці дійсно перетворює все навколо. Простір розширюється, як ніби в кімнаті немає стін – і це просто вражаюче. Але ще більш вражаюче те, що в асортименті сучасних полотен є рішення з підсвічуванням або ті, які світяться в темряві - вони роблять простір абсолютно нереальним.

Такі шпалери роблять оформлення екстравагантним з одного боку і дорогим з іншого. При цьому підібрати той варіант, який буде гармонійно виглядати з меблями і відповідати стилістиці приміщення, труднощів не складе.

Які 3Д шпалери існують і як зробити вибір

Найпростіший варіант-стандартні. Вони не складають єдиної і повноцінної картини, продаються в стандартних рулонах і застосовуються для оформлення передпокою. У той же час панорамні 3Д обої виготовляють тільки на замовлення, оскільки тут важливо врахувати параметри приміщення. Клеїти їх слід обережно, оскільки вони являють собою єдине полотно. У той же час вони повністю втілюють в собі всі ідеї клієнтів.

Якщо хочеться, щоб шпалери були не просто об'ємними, але ще і світилися в темряві, слід купувати флуоресцентні різновиди. Це абсолютно нешкідливе покриття, яке накопичує світло, а потім віддає його.
Нарешті, є 3Д шпалери зі спеціальним підсвічуванням, новинка з новинок. У них вбудовані світлодіоди, так що можна контролювати, наприклад, яскравість освітлення.

Смотрите также: О дизайне интерьера в целом

Знавці пропонують придивитися і до стереоскопічних шпалер, які пропонують максимально реалістичні зображення, причому абсолютно неважливо, з якого ракурсу на них дивляться. У будь - якому випадку здається, що можна буквально пірнути всередину картинки-помацати листя дерев, відчути аромат квітів або температуру води. Це абсолютно неймовірні відчуття. Це створить у вашій кімнаті неповторну атмосферу яка так буде нагадувати реальність. Ви будете почувати себе неймовірно комфортно.

Фото: domfotooboev.com.ua
Оцените материал
Читайте также:
Теги: интерьер, обои, домашний уют

Рекомендуем

А что вы думаете об этом?
avatar

ЕЩЁ ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ