Инфопортал Луганска Поиск Войти

Аксесуари для макіяжу, якими ніколи не варто ділитися

16 Декабря 2020 268 5.0 0

Згадайте, скільки разів, перебуваючи в повному захваті від вмісту косметички подруги, ви просто не могли втриматися, щоб не спробувати на собі щось? Скільки разів ви були зачаровані тушшю з феноменальним пензлем або криваво-червоною губною помадою? Хоча дуже часто виявляється, що звичка позичати косметику може бути дуже шкідлива для нашого здоров'я. Чому? Перш за все, через ризик передачі через косметичні товари хвороботворних мікробів. Яка ж косметика повинна бути строго індивідуальною?

Креми в баночках


© malteseworld.ru

Кожен раз, коли занурюєте пальці в крем або бальзам, ви заносите в вміст баночки десятки різновидів мікробів. Тому легко уявити, що відбувається, коли такою баночкою скористається більше однієї пари рук. Дерматологи підкреслюють, що навіть якщо ваша подруга ретельно миє руки перед використанням косметики, ризик передачі бактерій з рук або обличчя величезний.

Блиск для губ і помада


© dnevniq.com

Блиск для губ і помада ‒ це дуже популярні, а часом просто незамінні косметичні засоби майже для всіх жінок. І ділиться ними часом сприймається як належне. Але на ділі, будь-який продукт, який мав контакт з чужими губами, несе ризик зараження. Найпростіше заразитися вірусом герпесу, який разом з блиском для губ або помадою може легко перейти від подруги до подруги. Його зростанню сприяє, крім іншого, той факт, що вірус відмінно себе почуває в закритому, вологому контейнері з блиском для губ або помадою і тільки чекає свою чергову жертву.

Туш для вій


© avrorra.com

Дивно, але нашому здоров'ю не сприяє також і передача туші. Повіки і вії є домом для багатьох бактерій, які можуть викликати почервоніння очей, запалення рогівки, а також згаданий раніше герпес. Довгий час ми можемо не усвідомлювати, що у нас є вірусна інфекція, поки симптоми не змусять відвідати офтальмолога. У латентний період ми можемо разом з тушшю та іншими аксесуарами для макіяжу передавати небезпечні мікроби.

Кисті, Спонжі і пухівки для макіяжу


© dream-minerals.ru

Запозичення пензликів, спонжиків або пуховок - найбільша помилка, яку ми робимо, потягнувшись до косметички знайомої. Їх м'яка поверхня, особливо волога, являє собою ідеальні умови для життя і розмноження бактерій і різних грибків, що може привести до дуже неприємних захворювань, включаючи мікоз шкіри обличчя. Навіть якщо ми ніколи не даємо покористуватися косметичними засобами подрузі, давайте не будемо забувати чистити їх хоча б раз на тиждень, використовуючи теплу воду і м'який шампунь, а потім дати повністю висохнути в добре провітрюваному приміщенні.

Якщо ці засоби вас просять позичити, а відмовити не дозволяє виховання, краще просто віддати їх назавжди і придбати нові! Тим більше, що купити кісточки для макіяжу та інші аксесуари можна в Інтернеті за прийнятними цінами. Рекомендуємо MAKEUPGRIM.COM - магазин професійної косметики відомих брендів.

Пінцет


© yandex.net

Хоча позичання цього аксесуару може не здатися чимось небезпечним, пов'язаний з цим ризик бактеріального зараження просто величезний. У разі виникнення кровотечі, яке може з'явитися в результаті виривання волосків разом з цибулинами, можливе потрапляння крові на пінцет тому навіть користуючись послугами косметолога, варто переконатися, що інструмент був раніше стерилізований. У домашніх умовах ми можемо зробити це за допомогою ватного тампона, змоченого спиртом.

Всі перераховані вище косметичні засоби повинні бути строго індивідуальними, а інакше не уникнути біди. Крім того, не слід довіряти косметичним кабінетам, де інструменти не стерилізуються належним чином, а персонал не працює в одноразових рукавицях.

Фото: korysno.pro
Оцените материал
Поделитесь с друзьями
Комментарии: 0

Теги:Здоровье, гигиена, косметика, косметология


Смотрите также:
Комментарии
avatar
ЕЩЁ НА ЛУГАЛЕНДЕ