Инфопортал Луганска Поиск Войти
Инфопортал Луганска

Як обміняти гроші в онлайн-обміннику?

2022-01-14 126 5.0 0

Більшість українців користуються послугами обмінних пунктів замість банківських установ, щоб обміняти іноземну валюту. Багато хто купує долари та євро, щоб заробити на різниці курсів. Інші обмінюють з метою поїздки за кордон чи покупки нерухомості, автомобіля, вкладення у бізнес. У жодному разі не обійтися без використання послуг обмінного пункту.

Як обміняти гроші в онлайн-обміннику?

У пошуках вигоди користувачі мережі розглядають різні варіанти обміну. За наявності електронних гаманців та банківських карток, є можливість конвертувати валюту в режимі онлайн. Маючи велику суму готівкою і бажаючи провести обмін валют, доведеться або звернутися до банку, або скористатися послугами обмінника.

Обмін валют у КІТ Груп

Це ліцензований обмінник, який надає найвигідніші умови для обміну долара, євро, злотих, російських рублів, швейцарських франків чи британських фунтів. Кожному клієнту забезпечується приватність фінансових операцій та безпека.

Користувачам мережі надається можливість переглядати зміни курсу та залишати заявку на обмін певної суми. Щоб почекати більш вигідного курсу, можливо підключити розсилку повідомлень. Крім того, клієнтам обмінника доступні інші послуги:

 • грошові перекази у межах країни;
 • перевірка фінансів на справжність;
 • здавання старих купюр;
 • оптова купівля валюти;
 • супровід готівки.

В обміннику можливо отримати будь-яку грошову суму. Навіть якщо її немає, співробітники пункту обміну привезуть її з іншої філії. Забронювавши потрібну суму заздалегідь, з'явиться можливість через деякий час приїхати, віддати іноземну валюту та отримати гривні. Або навпаки, обміняти гривні на долари, євро та іншу валюту.

Переваги обміну валюти в обміннику КІТ Груп

Користуючись послугами обмінника, не доведеться перейматися про розголошення конфіденційних даних третім особам або про безпеку операції. Крім цього, обмінні пункти КІТ Груп мають й інші переваги:

 • цілодобова робота;
 • вигідний курс валют;
 • мінімальна комісія;
 • можливість обміну пошкоджених купюр;
 • не потрібно підтвердження особи;
 • супровід під час обміну великих грошових сум.

Смотрите также: Як обмінювати гроші: популярні методи

Звертаючись у перевірений та ліцензований обмінник, немає ризику натрапити на шахраїв. Усі каси в обмінних пунктах призначені лише для одного відвідувача. Ніхто зі сторонніх не буде присутнім під час виконання фінансової операції.

Обмінювати валюту можливо в будь-який час, завдяки цілодобовій роботі. Пункти обміну працюють уночі, у вихідні дні та у свята. Офіси обмінника розташовані у 25 містах країни, що дозволяє поміняти валюту на вигідних умовах у будь-якому регіоні навіть серед ночі. Курс на сайті оновлюється в реальному часі, тому слід часто переглядати всю інформацію.

Оцените материал
Читайте также:
Теги: деньги, валюта, обменники, обмен валют, финансы

Рекомендуем

Новости партнеров

А что вы думаете об этом?
avatar

ЕЩЁ ПОЛЕЗНЫЕ СТАТЬИ