Огляд мотоциклу Honda Africa Twin

2022-12-20 353 5.0 0

Фото: honda.ua

Honda Africa Twin https://honda.ua/motorcycles/africa-twin-2020/ має цікаву, легендарну та, можливо, зламану історію. Наприкінці 1980-х NXR750 закріпив за собою позицію позашляхової машини світового класу, вигравши ралі Париж-Дакар не один раз, а чотири рази поспіль. До кінця того ж десятиліття Honda випустила перший XRV650 Africa Twin у 1988 році, значною мірою заснований на їхньому мотоциклі, який виграв ралі Париж-Дакар. Потім 1989 року вони оновили платформу Africa Twin, представивши XRV750. Цей модельний ряд тривав протягом наступних 14 років з невеликими змінами, доки виробництво не було припинено у 2003 році.

Повернення цього легендарного мотоцикла на світову арену у 2016 році у формі CRF1000L Africa Twin стало, мабуть, одним із найочікуваніших випусків моделей у сегменті пригодницьких велосипедів. Тепер, через чотири роки, Honda випустила новий CRF1100L Africa Twin, який, можливо, є не тільки оновленням, а й переосмисленням мотоцикла. Honda не лише додала більше потужності та безліч нових технологій, але й зменшила вагу, удосконалила підвіску та зменшила шасі. Читайте далі, щоб дізнатися, що нового в останній версії Africa Twin і як вона показала себе після приблизно 2000 миль випробувань на широкому діапазоні місцевості.

Смотрите также: Что такое спортивный мотоцикл?

Загальне враження

На перший погляд, CRF1100L Africa Twin 2020 дуже схожий на більш ранні моделі, випущені ще в 2016 році. Такі елементи дизайну, як акцентований вид «Angry Bird», є змінами, що відповідають загальному модельному ряду, проте під поверхнею ховається кілька нових оновлень. які значно відрізняють останню модель від попередників.

Фото: honda.ua

Деякі з найбільш значних оновлень включають вужчу раму та потужніший двигун об'ємом 1100 куб. см, обидва з яких скинули кілька фунтів, порівняно з попередньою моделлю. Модернізований маятник тепер легший і жорсткіший, а внутрішні деталі підвіски були вдосконалені як спереду, так і ззаду. Сильно оновлений пакет електроніки тепер включає круїз-контроль, шестиосьовий IMU та 6,5-дюймовий сенсорний дисплей з інтеграцією Bluetooth. Наш тестовий мотоцикл поставлявся у версії з шестиступінчастою механічною коробкою передач, яка має сиру вагу 501 фунт — на 23 фунти менше, ніж версія з автоматичною коробкою передач DCT цього року, і приблизно на 7 фунтів легше, ніж торішня версія з механічною коробкою передач.

Інші заходи щодо зниження ваги виявляються в таких речах, як постійна відсутність центральної підніжки велосипеда і тонка на вигляд захисна пластина, яка справді легка, але так само тендітна в екстремальніших ситуаціях їзди. Щоб переконатися, що ми можемо ретельно вивчити позашляховий потенціал Africa Twin, наш тестовий мотоцикл був оснащений шинами Bridgestone Adventurecross AX41, а також набором досить міцних безпекових дуг і великих підніжок, які доступні як опція в Honda.

Оцените материал
Читайте также:
Теги: Товары и услуги, Honda Africa Twin, мототехника, мотоциклы

Рекомендуем

А что вы думаете об этом?
avatar

ЧТО ЕЩЁ ПОСМОТРЕТЬ