Які комплектуючі необхідні для відкатних воріт

20.12.2019 138 5.0 0

Відкатні ворота – це чудове рішення для приватних ділянок, автостоянок, різних виробничих і промислових територій, де необхідне забезпечення максимально можливої ширини в'їзду. Переваги даного виду воріт можна перераховувати до безкінечності. Це і відсутність обмежень по висоті прорізів, і виключення необхідності направляючої рейки на проїжджій частині. А також простота і надійність всієї конструкції.

Які комплектуючі необхідні для відкатних воріт
Фото: rolling-hitech.com.ua

Використання комплектуючих для відкатних воріт гарантує зручність та безпеку управління механізмами конструкцій, дозволяє індивідуалізувати і контролювати доступ на будь-яку закриту територію. Але термін служби атоматики, як правило, коротше, ніж у воріт. Крім того, далеко не всі вони автоматизують відразу. Це може знадобитися і через кілька років.

Які комплектуючі необхідні?

Відкатні ворота – це справжня знахідка для любителів комфорту та економії простору на своїй території. Простота конструкції, надійність, функціональність – якості, які обумовлюють вибір споживачів даної продукції. Але, говорячи про плюси, не варто забувати, що на відкатні ворота комплектуючі завжди є у продажу, що робить проблему їх заміни несуттєвою.

У цій серії представлені готові механізми для відкатних воріт, використовуваних при великій кількості одночасних в'їздів-виїздів. Основними деталями комплектів є напрямна консоль і роликові опори. Саме від цих двох складових залежить термін служби ворітної конструкції. Склад комплекту для відкатних воріт:

  • направляюча консоль;
  • дві роликові опори;
  • нижній та верхній уловлювач;
  • одинарний (накатний) ролик;
  • верхній обмежувач;
  • заглушка.

Посилена направляюча консоль виготовлена ​​з якісної марки сталі, має товщину 5 мм, а для легких воріт 3,5 мм. При неправильному підборі направляючої консолі, а точніше товщини самого металу (5 або 3,5 мм) вона може розігнутися під вагою полотен. Тому рекомендовано використовувати посилену направляючу консоль товщиною 5 мм.

Які комплектуючі необхідні для відкатних воріт
Фото: rolling-hitech.com.ua

Посилена роликова опора складається з якісних 303 підшипників. Завдяки ним роликова опора служить в 3 рази довше ніж закордонні аналоги.

Вибір та встановлення воріт

Ви можете самостійно підібрати комплект фурнітури конкретно для ваших воріт. Це можуть бути комплекти до 400 кг, до 800 кг, до 1000 кг. Завдяки тому, що комплектуючі мають досить простий пристрій, зводиться до мінімуму час, необхідний на установку воріт і запуску їх в експлуатацію.


Теги:відкатні ворота, откатные ворота, стройплощадка

Смотрите также:

Рекомендуем:
Комментарии
avatar